۲۶ خرداد ۰۳

ایمیل : info@azarbroodat.com - تلفکس: 32545511-045 - تلفن:32545544-045

کندانسور تبخیری

Evaporative-condenser
کندانسور تبخیریReviewed by آذر برودت ساوالان on Aug 10Rating: 5.0کندانسور تبخیریکندانسور تبخیری شرکت حرارتی و برودتی آذر برودت ساوالان به صورت سفارشی و در ظرفیت های مختلف طراحی و ساخته می شود.

کندانسور تبخیری شرکت حرارتی و برودتی آذر برودت ساوالان به صورت سفارشی و در ظرفیت های مختلف طراحی و ساخته می شود.

این کندانسورها را می توان در سیستم های آمونیاکی و فریونی ،سیستم های جدار بسته صنعتی جهت خنک نمودن آب یا سایر محلول  های ناقل (Fluid cooler)نیز استفاده نومد.هر کندانسور از دو قسمت جداگانه کویل و تشتک تشکیل شده است که حمل ونقل را بسیار آسان می نماید.

کندانسورهای تبخیری شرکت آذربرودت ساوالان جهت یک عمر کار مفید با حداکثر ظرفیت استهلاک کم و سرویس نگهداری آسان ساخته می شود. وجود قطعات يدكي فراوان و ارزان ، ملزومات جنبي متنوع (مانند دي سوپر هيتر ، فنهاي چند سرعته ، سيستم كنترل ظرفيت كندانسور ، كويلهاي چند مداره و …)، گارانتي دو ساله و  ده ساله ، كندانسورهاي آذر کول را بدون رقيب مي سازد .

طراحي و ساختار  این كندانسورها بر اساس محاسبات دقيق و مطابق با شرايط اقليمي منطقه انجام گرديده است كه مهمترين مزيت آن صرفه جويي در مصرف انرژي و استهلاك كمتر مي باشد . فنهاي  این كندانسورها از نوع سانتريفوژ صنعتي كم دور و الكتروموتورها IP55 كلاس F . قطره گيرها از PVC تقويت شده و نازلها طراحي ويژه شرکت آذرکول و از جنس ABS مي باشد .

مطالب مرتبط: